MaxOn Active – pierwszy preparat z sildenafilem dostępny bez recepty!

Większość z nas kojarzy Viagrę z hasłem „niebieska tabletka”. I tak naprawdę mało kto zdaję sobie sprawę z tego, komu a właściwie czemu ten preparat zawdzięcza swoją skuteczność. Za jego efektywnością odpowiada sildenafil.

 Sildenafil

Organiczny związek chemiczny znajdujący zastosowanie w leczeniu zaburzeń erekcji oraz pierwotnym nadciśnieniu płucnym. Został opatentowany ponad dwadzieścia lat temu. I dokładnie o 1998 roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mężczyzn – szczególnie tych zmagających się z impotencją. Ułatwia osiągnięcie wzwodu poprzez stymulację napływu krwi do prącia. Aczkolwiek należy podkreślić, że sildenafil nie jest lekiem, który sprawdzi się u wszystkich. Znajduje zastosowanie tylko i wyłącznie u osób, u których zaburzenia erekcji mają podłoże neurologiczne lub psychiczne!

Nie zaleca się go również mężczyznom zmagającym się z:

  • nadciśnieniem
  • niewydolnością nerek
  • arytmią
  • chorobą niedokrwienną serca

Sildenafil bez recepty

W maju 2016 roku, firma Adamed wprowadziła na rynek lek zawierający sildenafil, dostępny bez recepty. Zawiera on o wiele mniejsze stężenie substancji czynnej niż Viagra. Aczkolwiek nawet przy 25 mg można jednak zaobserwować wiele skutków ubocznych. Więcej na temat dowiecie się z dalszej części tekstu.

MaxOn Active – tabletki z sildenafilem dostępne bez recepty 

Jedno jest pewne. MaxOn Active to pewnego rodzaju innowacja na polskim rynku farmaceutycznym. Ba! Nawet na europejskim! Podobne praktyki stosuje się tylko u naszych zachodnich, aczkolwiek niebezpośrednich sąsiadów – Anglików. Oni sprzedają sildenafil (bez recepty) na nadciśnienie, a my na zaburzenia erekcji.

MaxOn Active – przeznaczenie

MaxOn Active został stworzony z myślą o mężczyznach zmagających się z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością do osiągnięcia lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Preparat zalicza się do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Wywołuje erekcję poprzez działanie obwodowe – zwiększa napływ krwi do prącia, zwiększając tym samym średnie naczyń oraz tkanek z których zbudowany jest penis.

MaxOn Active – skład

Każda tabletka preparatu MaxOn Avtive zawiera 25 mg substancji czynnej, czyli  syldenafilu.

MaxOn Active – środki ostrożności

W obawie przed niewłaściwym wykorzystaniem leku, producent MaxOn Active dołączył do opakowania tzw. narzędzie badawcze, dzięki któremu dowiemy się czy preparat sprawdzi się właśnie u nas. Narzędziem tym jest ankieta złożona z 15 pytań dotyczących ogólnej kondycji zdrowotnej. Warto również pamiętać o tym, że preparatu MaxOn Active:

  •  nie powinny zażywać osoby niepełnoletnie
  • nie należy łączyć z innymi środkami na potencję, w tym z Viagrą

MaxOn Active – jak stosować?

Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki dziennie – najlepiej 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną.

MaxOn Active – cena, gdzie kupić?

Tabletki MaxOn Active można kupić w aptece lub za pośrednictwem oficjalnej strony producenta, która przekieruje nas do sklepów online, w których znajdziemy oryginalny preparat. Za jedno opakowanie (4 tabletki) MaxOn Active zapłacimy ok. 20 złotych.

MaxOn Active – czy warto kupić?

Wydawać by się mogło, że preparat MaxOn Active będzie spełnieniem marzeń wielu mężczyzn. Wybawieniem z niemocy seksualnej. Niestety tak nie jest. Opinie na temat MaxOn Active są różne. Szczerze mówiąc, trudno znaleźć te w 100% pozytywne. Panowie zawsze znajdą jakieś „ale”. Z mojej perspektywy, największym zaskoczeniem jest wspomniane narzędzie badawcze. Ankieta ma decydować o tym, czy ten lek znajdzie u nas zastosowanie. Ankieta, a nie lekarz? Przecież to jakieś kompletne nieporozumienie! A co w sytuacji, gdy potencjalny konsument kłamie lub nie jest pewien odpowiedzi? Ludzkie życie to nie quiz. Moim zdaniem nie warto igrać z losem, a stosowanie MaxOn Active polecam skonsultować ze specjalistą!

No votes yet.
Please wait...

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *