Wzorki na paznokcie

Zaloguj się   |   Załóż konto

Witamy w serwisie epaznokcie.pl

Załóż darmowe konto i miej możliwość:

- dodawania do galerii swoich wzorków paznokci,

- oznaczania wzorków innych osób jako ulubione,

- komentowania wzorków innych użytkowników,

- niespodzianki dla aktywnych.

Rejestracja

O epaznokcie.pl

Serwis epaznokcie.pl to galeria wzorków na paznokcie tworzona przez użytkowników (stylistki i osoby prywatne), jeśli szukasz ciekawych wzorków dla siebie lub swoich klientów przeglądaj galerię wzorków. Dodawaj swoje prace (wzorki), komentuj wzorki innych użytkowników.

Darmowe konto daje Ci możliwość:


- dodawania wzorków własnych i wzorków ulubionych do swojego profilu,
- oznaczaj zdjęcia(wzorki) ulubione,
- komentuj, czytaj wzorki i ich opinie,
- dla aktywnych stylistek będą przewidziane upominki!

JAK DZIAŁA SERWIS?


1. Załóż konto klikając w button na górze strony, bądź klikając tu: Załóż konto

2. Po zalogowaniu masz dostępny swój panel zarządzania kontem (patrz rysunek niżej) i od tej chwili możesz w pełni korzystać z dóbr serwisu.

Panel

Panel podzielony na 4 działy:

- DODAJ WZOREK - wybierz plik z wzorkiem (zdjęciem), następnie wybierz kategorię do której pasuje zdjęcie, opisz w kilku zdaniach dodawany wzorek i kliknij "Dodaj wzorek". Pojawi się natychmiast w Twoim profilu i na stronie głównej dopasowana do swojej kategorii.

- MOJE WZORKI - to miejsce, gdzie możesz zobaczyć tylko wzorki dodane przez Ciebie, mogą je zobaczyć również Twoi znajomi, podając im link do Twojego profilu (patrz niżej USTAWIENIA PROFILU)

- MOJE ULUBIONE WZORKI - to miejsce, gdzie znajdą się Twoje ulubione wzorki, podczas przeglądania zdjęć w serwisie, przy każdym wzorku masz po prawej stronie opcję "DODAJ DO ULUBIONYCH", w ten oto sposób możesz dodać ulubione zdjęcie wzorka. W tym miejscu także możesz usunąć ulubiony wzorek klikając "Usuń" znajdujący się przy miniaturce zdjęcia.

- USTAWIENIA - to miejse, w którym możesz uzupełnić informacje o swojej osobie: Dodaj opis i AVATAR, dodaj miasto i numer kontaktowy, możesz także zmienić hasło wpisując nowe. Klikając "Przyglądaj swój profil, możesz zobaczyć jak on wygląda, masz tam dostępny link do profilu, podawaj go znajomym, w ten sposób promujesz swoją mini galerię wzorków."

Modne fryzury, galeria fryzur damskich i męskich, porady jak pielęgnować włosy. Szampony, odżywki - których kosmetyków używać. Modne fryzury, obszerna galeria.
Fryzury, modne uczesania męskie, damskie i młodzieżowe. Znajdź swój styl i uczesz się na nowo. Porady, kosmetyki do włosów. Zadbaj o włosy.