Wzorki na paznokcie

Zaloguj się   |   Załóż konto

Witamy w serwisie epaznokcie.pl

Załóż darmowe konto i miej możliwość:

- dodawania do galerii swoich wzorków paznokci,

- oznaczania wzorków innych osób jako ulubione,

- komentowania wzorków innych użytkowników,

- niespodzianki dla aktywnych.

Rejestracja

Paznokcie akrylowe


Zadbane dłonie i wypielęgnowane paznokcie są etykietą każdej damy. Jednak nie każdą z nas natura wyposażyła w lśniące, mocne paznokcie. Oczywiście możemy im pomóc codzienną pielęgnacją, ale nie zawsze osiągniemy satysfakcjonujący efekt. Z pomocą przychodzi nam nowoczesna technologia. Jeśli chcemy osiągnąć efekt naturalnych paznokci, idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie akrylu.

Nadaje się nawet do słabych paznokci, które posiadają różne defekty np. w postaci bruzd. Zdarza się również, że mamy problem z ukryciem paznokcia, który zszedł. Akryl przykryje mankament i paznokieć będzie pod powstałą powłoką powoli odrastał. Zaletą paznokci akrylowych jest również ich twardość. Nie są łamliwe, więc bez obaw możemy wykonywać najróżniejsze prace domowe. Ich odporność na działanie wody i detergentów jest równie wysoka. Nasza naturalna płytka paznokcia odrasta, dlatego co jakiś czas trzeba uzupełniać akryl.

Najlepiej oddać się w ręce sprawdzonej specjalistki, ponieważ doświadczenie w tej metodzie jest niezwykle ważne. Łatwo uzyskać efekt przeciwny do zamierzonego. Przedłużanie paznokci akrylem nie należy może do najtańszych zabiegów, ale efekty są znakomite. Średnie ceny u kosmetyczki wahają się pomiędzy 150, a 220 zł. Oprócz oczywistych zalet akrylowe paznokcie posiadają również pewne wady. W czasie nakładania wyczuwa się niezbyt przyjemny, intensywny zapach, a poza tym przesuszają płytkę paznokcia. Jednak jest to jedna z najpopularniejszych metod przedłużania paznokci.

Do wykonania tego zabiegu potrzebne są: proszek akrylowy i płyn akrylowy. Pudry mogą mieć klasyczne kolory takie jak: różowy, biały i bezbarwny lub mogą być kolorowe. Miesza się je z płynem akrylowym i powstałą masę nakłada na paznokieć. Substancja zastyga sama, bez konieczności utwardzania pod lampą UV. Przed nałożeniem masy akrylowej stosuje się również specjalny preparat, który zwiększa jej przyczepność do naturalnej płytki paznokcia. Paznokciom akrylowym nadaje się pożądany kształt przy pomocy dobrego pilnika lub frezarki. Na takie paznokcie mogą zostać nałożone również najróżniejsze wzory artystyczne. Jest to metoda dobra dla elegantek o klasycznym guście oraz kobiet z fantazją.

Modne fryzury, galeria fryzur damskich i męskich, porady jak pielęgnować włosy. Szampony, odżywki - których kosmetyków używać. Modne fryzury, obszerna galeria.
Fryzury, modne uczesania męskie, damskie i młodzieżowe. Znajdź swój styl i uczesz się na nowo. Porady, kosmetyki do włosów. Zadbaj o włosy.