Wzorki na paznokcie

Zaloguj się   |   Załóż konto

Witamy w serwisie epaznokcie.pl

Załóż darmowe konto i miej możliwość:

- dodawania do galerii swoich wzorków paznokci,

- oznaczania wzorków innych osób jako ulubione,

- komentowania wzorków innych użytkowników,

- niespodzianki dla aktywnych.

Rejestracja

Paznokcie żelowe


Na pomoc naszym paznokciom przyjdą zabiegi w salonie kosmetycznym. Poza niezwykle popularną metodą przedłużania paznokci akrylem można wybrać również przedłużanie przy pomocy żelu. Chociaż są to sztuczne metody to jednak paznokcie prezentują się wspaniale i nasze dłonie mają okazję zabłysnąć french manicurem. Wtedy efekt będzie naprawdę naturalny. W celu wybrania odpowiadającej nam metody przedłużania paznokci musimy, chociaż w przybliżeniu zapoznać się z każdą z nich.

Nakładanie żelowych paznokci specjalistka zaczyna od zmatowienia naszych naturalnych paznokci delikatnym pilniczkiem. Nasza naturalna płytka musi być odtłuszczona. Następnie pokrywa paznokcie substancją zwiększającą przyczepność szablonu. Szablon przykłada się na opuszkę oraz u końca płytki paznokciowej. Jest to po prostu sztywny kawałek papieru. Teraz zaczyna się najważniejszy punkt zabiegu. Na cały paznokieć oraz szablon manicurzystka, przy pomocy pędzelka, nakłada żel.

W następnej kolejności zdejmuje szablon i skraca paznokieć. Tak przygotowane płytki ponownie pokrywa się żelem – jest to warstwa budująca. Paznokcie są modelowane w odpowiedni kształt. W zależności od gustu migdał lub zwyczajnie na prosto. Na końcu nabłyszcza się je żelem i przy pomocy lampy UV zostają utwardzone. Podobnie jak paznokcie akrylowe, tak i paznokcie żelowe nie należą do najtańszych. Zabieg z użyciem żelu trwa około dwóch godzin, czyli mniej więcej o godzinę dłużej niż w przypadku paznokci akrylowych.

Za to kształt paznokci jest bardzo ładny, a poza tym ładnie się błyszczą i są perfekcyjnie gładkie. Żel nie wywołuje przykrych wrażeń zmysłowych, ponieważ bezzapachowy i bezpieczny nawet dla alergiczek. W ten sposób można stylizować nawet krótkie paznokcie. Nie jest to jednak metoda odpowiednia dla paznokci osłabionych, ponieważ żel może jeszcze bardziej osłabić ich kondycję.

Modne fryzury, galeria fryzur damskich i męskich, porady jak pielęgnować włosy. Szampony, odżywki - których kosmetyków używać. Modne fryzury, obszerna galeria.
Fryzury, modne uczesania męskie, damskie i młodzieżowe. Znajdź swój styl i uczesz się na nowo. Porady, kosmetyki do włosów. Zadbaj o włosy.