Penilarge – tabletki na powiększenie penisa

Przeprowadzane badania społeczne i medyczne dowodzą, że ludzie żyją w erze kryzysu męskości. Kobiety coraz częściej skarżą się na brak tej cechy u swoich partnerów i okazuje się, że rozmiar penisa jest ważny nie tylko dla mężczyzn. Gruby i długi penis w trakcie stosunku seksualnego jest w stanie dać kobiecie więcej przyjemności. Taki atrybut męskości podnosi także poczucie własnej wartości u mężczyzn i pozwala skupić się na zmysłowych i emocjonalnych aspektach współżycia płciowego.

Dzięki tabletkom na powiększenie penisa Penilarge mężczyzna może uprawiać seks ze swoją partnerką w pozach, które wcześniej były niemożliwe z przyczyn fizycznych.

Penilarge – składniki

Preparat zawiera tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego.

Substancje czynne zawarte w Penilarge: pomagają regulować układ hormonalny, wspierać aktywność układu sercowo-naczyniowego, zwiększyć przepływ krwi do prącia, normalizować pracę ośrodkowego układu nerwowego.

  • L-arginina – jest niezbędnym aminokwasem biorącym udział w syntezie związków, takich jak tlenek azotu. Poprawia funkcję śródbłonka i zwiększa przepływ krwi do naczyń krwionośnych, a tym samym wpływa na wzrost tkanek prącia.
  • Muira puama – to roślina używana, jako afrodyzjak i jako środek wzmacniający układ nerwowy. Składniki zawarte w roślinie rozluźniają tkanki mięśni gładkich układu krwionośnego, poprawiając tym samym krążenie obwodowe, niwelując obniżone libido. Jest to potężny afrodyzjak, środek pobudzający dla mężczyzn i kobiet.
  • Buzdyganek ziemny – zawiera saponiny steroidowe, flawonoidy i alkaloidy pochodzenia roślinnego. Pomaga zwiększyć produkcję testosteronu u mężczyzn, pobudzając przysadkę mózgową do wydajniejszego wytwarzania hormonu zwiększającego popęd płciowy, wielkość i objętość ciał jamistych.
  • Palma sabałowa – ma właściwości przeciwzapalne, rozluźnia tkanki mięśni gładkich układu moczowego, poprawiając elastyczność tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza moczowego.
  • Epimedium wielkokwiatowe – pobudza ośrodkowy układ nerwowy, zwiększając zdolności przystosowawcze organizmu, sprawność umysłową i fizyczną. Pod jego wpływem następuje poprawa ogólnego stanu zdrowia, zwiększa się odporność na stres. Składniki rośliny regulują zaburzenia hormonalne, działają pobudzająco, wzmacniają libido. Jest to przydatne w warunkach zwiększonej aktywności umysłowej i fizycznej.

Penilarge – działanie

Penilarge jest to suplement diety na bazie ziół i naturalnych substancji, które mogą wpływać na wielkość penisa. Jego działanie obejmuje również szereg innych efektów jak:

  • zadowolenie z siebie,
  • komfort psychiczny
  • zmniejszenie podświadomego strachu przed współżyciem.

Działanie to wynika z faktu, że rzeczywisty rozmiar penisa jest zbieżny  wielkością do pożądanego, a mężczyzna czuje się pewnie w kontaktach z kobietami.

Składniki Penilarge wpływają na układ naczyniowy penisa. Kiedy pojawia się podniecenie seksualne, działają one jak pompa, która zwiększa rozmiar penisa, regulując metabolizm tlenku azotu. Stymulują organizm do produkcji testosteronu. Jest to główny hormon płciowy regulujący męską seksualność, odpowiedzialny za poziom libido, krążenie krwi i normalne funkcjonowanie narządów płciowych.  Przy stałym stosowaniu tego leku, można oczekiwać zwiększenia długości, szerokości penisa i dłuższej i silniejszej erekcji.

Penilarge – sposób przyjmowania

Należy przyjmować rano 2 tabletki dziennie, popijając wodą. Możliwe jest również użycie 30 minut przed stosunkiem płciowym w celu poprawy erekcji. Najlepszy efekt osiąga się przy stałym stosowaniu w połączeniu z aktywnością seksualną. Z reguły po miesiącu użytkowania wzrasta erekcja, a czas jej trwania staje się zauważalny. Po 2-4 miesiącach stosowania pojawiają się pierwsze efekty powiększenia narządu płciowego, dlatego zalecane jest użycie, co najmniej 4 opakowań leku.

Penilarge – efekty uboczne

Nie należy stosować tego suplementu diety w przypadku nadwrażliwości na jego składniki. Ponadto Penilarge nie powinny przyjmować osoby poniżej 18 roku życia, oraz te, które cierpią na choroby wątroby, cukrzycę. Jeśli mężczyzna ma wysokie ciśnienie krwi, nieregularne tętno lub zmiany miażdżycowe w naczyniach krwionośnych, przed użyciem Penilarge, powinien skonsultować się z lekarzem.

Penilarge – gdzie kupić, cena

Penilarge tabletki na powiększenie penisa można zakupić w sklepach i aptekach internetowych. Jedno opakowanie (60 tabletek) kosztuje 149,90 złotych.

No votes yet.
Please wait...

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *